האופן שבו תביעות אובדן כושר עבודה מוגשות, מגבירות את סיכוייכם לזכות

האופן שבו תביעות אובדן כושר עבודה שמוגשות על ידי עובדים שנפגעו במקומות עבודה, משפיע ישירות על היכולת שלהם לזכות בתביעה או להבטיח את קבלת הפיצויים המגיעים להם על פי חוק.
לעתים קרובות, כאשר עובדים פונים לחברות ביטוח או למעסיקים על מנת למצות את זכויותיהם, הם נתקלים בקשיים עקב סירוב המעסיק להכיר באחריותו להתרחשות התאונה, או חמור מכך, עקב העדר פוליסת ביטוח מתאימה.
​​​​​​​

חברות ביטוח בוחנות את התביעה ומערימות קשיים

תאמינו או לא, חברות ביטוח יעשו כל שביכולתן כדי למנוע מכם לקבל את הפיצויים המגיעים לכם, וגם אם הנסיבות לטובתכם, נציגי חברות הביטוח בדרך כלל ינקטו בכל פעולה שהם יכולים על מנת לחסל את סיכוייכם.
המשמעות היא שכאשר אתם מגישים תביעת אובדן כושר עבודה, אתם צריכים לקחת בחשבון שלפניכם תהליך ארוך ומורכב, שעשוי להסתיים עם סירוב לפצות אתכם, כלומר, אלא אם כן תבחרו להתנהל נכון ותקבלו ייעוץ משפטי של עורך דין מומחה בדיני עבודה, שילווה אתכם בתהליך.

חברות ביטוח לא אוהבות עורכי דין

תביעת אובדן כושר עבודה שמוגשת בהליך מקצועי ונכון על ידי עורך דין מומחה בתחום, לא מאפשרת לחברות הביטוח להתנער מהכרה בנפגע כזכאי לתשלום הפיצויים המגיעים לו על פי חוק.
כשאתם מקבלים ליווי משפטי מקצועי, חברות הביטוח לא יכולות למצוא פרצה קטנה בתביעה שלכם, ולפוצץ את סיכוייכם לזכות בפיצויים בגלל עניין טכני פעוט, ומוטב שתאמינו שתרחישים כאלה הם לא ממש יוצאי דופן.
מבחינת המעסיק הקטן, אחד שמשלם פרמיה של כמה אלפי שקלים בלבד, המשמעות היא שחברת הביטוח צריכה לדאוג לתשלום הפיצויים לעובד, אבל מנקודת המבט של רווחיות חברת הביטוח, פירוש הדבר פרידה מסכום כסף שאינו מבוטל, ונציגי החברה ינסו לטעון כל טענה שהם יכולים. אלא שעם עורך דין לצידכם, קל להפוך את המצב ולהשיג את הפיצויים המגיעים לכם.

אם חברת הביטוח דחתה את תביעתכם

אם חברת הביטוח דחתה תביעת אובדן כושר עבודה שהגשתם בגין התנהלות שאינה תקינה מצידכם או מצד המעסיק, תתקשו להמשיך להתנהל מול חברת הביטוח ללא ייצוג משפטי הולם. הסיבה? כל חברות הביטוח יערימו את כל הקשיים שהן יכולות, וסביר להניח שיסרבו לקיים את תנאי הפוליסה.
ועל מנת שלא תימצא כל עילה לדחיית התביעה שלכם, הברירה היחידה שלכם היא ייעוץ משפטי מלא ומקיף, וליווי של עורך דין מומחה עם ותק בתחום, שלא מתרגש מחברות ביטוח, ניירת, או בירוקרטיה.

הבנתם את הנקודה?

לא צריך הרבה כדי שתביעת אובדן כושר עבודה שאתם מגישים, לא תתקבל. כהערה צדדית, חשוב לציין שרוב חברות הביטוח ינסו להערים את כל הקשיים שהן יכולות.
לכן חשוב לדעת איך להתנהל מול חברות הביטוח, לעמוד מאחורי כל פרט שכתוב בתביעה, ולדאוג שכל תנאי הפוליסה ימולאו, כלומר, הפיצויים ישולמו לכם, ובמלואם.
 

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק