עורך דין נדל"ן

 
אם אתם מתעניינים בעסקת נדל"ן אם כ משקיעים או אם למגורים, יש להיעזר עם עורך דין נדל"ן, אש בקיא בתחום ומתמצא בו כבר שנים רבות. בעצם, מדובר על עורך דין מקרקעין אשר מעניק שירותים משפטיים בתחום הנדל"ן. עורך דין זה, מתמחה בתחומים כמו דינים ותקנות, המיוחסים לתחום המקרקעין לרבות נכסים המיועדים לרכישה, השכרה, איתור נכסים ועניינים שנוגעים למושגים כמו שעבודים משכונים, כינוס נדל"ן וכדומה.

 
בנוסף, עורך דין נדל"ן  מכיר את מיסוי המקרקעין שהוא תחום חשוב ויש להכירו על פניו בכדי להתמצא בו, כך שיועיל לייעוץ בנושאים שונים במידת הצורך. עוה"ד לנדל"ן, מייצג את לקוחותיו מול רשויות ומוסדות המדינה, כך שהוא מקשר ביניהם לטובת הלקוחות שאותם הוא מייצג.

ייצוג לקוחות פרטיים מול קבלנים בעסקאות נדל"ן

 
כאשר פונים אל עורכי דין נדל"ן, יש לדעת כי באפשרותם לייצג לקוחות מול קבלני בניין, או במקריים נוספים אף להיות אלה שמייצגים את הקבלנים עצמם. אם קיים הצורך למשל בייצוג משפטי בנושאים הקשורים לבנייה ולנכס כגון פיקוח על זכויות הקבלנים, ערובות ועוד. למעשה מדובר בגורם בלעדי שמתמחה ואחראי על ההיבטים המשפטיים בכל הקשור אל עסקאות מקרקעין ותפקידם של עוה"ד הינו חשוב, היות והם בקיאים  בכל פרט הנוגע לנושא הנדל"ן או המקרקעין. אנשים רבים ונים אל עורכי דין בתחום הנדל"ן על מנת לא לספוג הפסדים ועוגמת נפש מיותרת.
 
מי שמחפש עורך דין בתחום הנדל"ן, עליו לדעת, כי אין חשיבות לבחירה של עו"ד, העובד באופן עצמאי, למול משרד גדול של כמה עורכי דין המתמחים בתחום הנדל"ן והמקרקעין. בשני המקרים מומלץ להתייחס לכמה קריטריונים חשובים לפני הבחירה כמו למשל:

  • הוותק של עוה"ד בתחום הנדל"ן והמקרקעין
  • בדיקת הלקוחות של אותו עו"ד, היות וטיבם של הלקוחות עשוי בהחלט להראות על טיבו של השירות.
  • חוות דעת לגבי אותו משרד עו"ד ברשת מלקוחות שכבר קיבלו שירותים משפטיים שונים בתחום הנדל"ן.
  • המלצות של חברים או קרובי משפחה שאתם מכירים היטב ועוה"ד שלהם היה לשביעות רצונם, כך שליווה אותם מתחילת העסקה ועד לסופה במקצועיות רבה.

 בחירת עו"ד מוביל בתחום הנדל"ן- עו"ד אבי נימצוביץ'

 
אם כבר בוחרים עו"ד נדל"ן, יש למצוא את הטוב ביותר ולכן, כדאי לבחור עורך דין בעל שם ומוניטין משל שנים בתחום המקרקעין וכזה הוא עו"ד אבי נימצוביץ' אשר הקים את משרדו כבר בשנת 1990 אשר ממוקם בבית גיבור ספורט במתחם הבורסה בר"ג.  המשרד מתפרש על שתי קומות ונחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום המקרקעין, רשויות מקומיות, בנקאות והוצל"פ.
 
צוות המשרד, מונה כ-50 עובדים, כאשר עשרה מהם הינם עורכי דין המובילים בתחומם. לאור עיסוקו של משרד  עו"ד נימצוביץ', העוסק בין השאר גם במכירת נכסים מכינוס, צבר המשרד לקוחות רבים, הן בארץ והן בחו"ל שהם בעלי עניין ברכישת נכסים שונים, אם נכסים למגורים או אם נכסים למטרת מסחר. 
 

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק