ליטיגציה מסחרית

"...איתכם לאורך כל התהליך .."


ליטיגציה מסחרית

 
משרדנו עוסק בתחום הליטיגציה המסחרית, הופעות בבתי משפט, תחום ייחודי בתוך כלל המערכת המשפטית, הדורש התמחות והתמקצעות מיוחדת בכל התחומים העסקיים, המסחריים והכלכליים במשק.
עורכי הדין שלנו במחלקה זו הם ליטיגטורים מומחים ולכן מייצגים חברות העסקיות שחלקן הן המובילות במשק בתחום עיסוקן כמו בנקאות, חברות אשראי, מסחר ונדל"ן.
בפעילות העסקית נוצרים מדי פעם מחלוקות כאלה ואחרות בין החברות השונות, בעיקר על נושאים כספיים, ביצוע הפרויקטים השונים בזמן ועל פי ההזמנה או המכרז, או בתחומים אחרים על פי עיסוקם בחלוף הזמן הנושאים הללו מסתבכים כיוון שכל צד מתבצר בעמדתו, החייב אינו משלם כספים לצד השני מסיבות שונות, דבר הגורר תביעות הדדיות ואף בעיות משניות עקב אי התשלום לעסקים הנוספים בשרשרת התשלומים כמו קבלני המשנה.
תפקידם של הליטיגטורים הוא לפעול במהירות כדי לעצור את הגלגל ולעשות כל שניתן כדי למצוא פתרונות שיעצרו את הסחף, טרם ההגעה לבית המשפט, באמצעות פגישות, הליכי בוררות או גישור. אך אם כל הניסיונות הללו לא צלחו, ייצג עורך הדין את החברה בבית המשפט בתביעה זו ביד רמה.
תחום הליטיגציה כולל בתוכו מאות תקנות, תקנות משנה ותת תקנות משנה ולכן עורך הדין המתמחה בליטיגציה הוא בעל ידע ספציפי רב של כל החוקים הללו על כל היבטיהם. הוא יודע לפעול ולבצע כל שניתן לטובת הלקוח שלו, תוך גילוי בקיאות רבה, ניסיון ומידע מקיף בתחום העיסוק של החברה.
תפקידו של עורך דיו ליטיגציה הוא לשכנע את בית המשפט כי טיעוניו של הלקוח שלו הם הצודקים וזאת באמצעות מסכת משכנעת של עובדות, הוכחות, הברקות ורעיונות מתוחכמים. לצורך כך, עורך הדין נעזר במידע השוטף שהוא מקבל מבתי המשפט על החלטות שניתנו במקרים דומים ומשתמש בכך כתקדים למשפט הנוכחי בעת הצורך.
משרדנו ישמח להעניק גם לכם שרות איכותי, אמין ומקצועי.
 


דף הבית טלפוןwaze פייסבוק