מחזיק בדרכון פורטוגלי? קבל סיבות טובות להשקיע בנדל"ן בפורטוגל


דרכון פורטוגלי מתאים ליוצאי עדות המזרח שמוצאם ספרדי, ביניהם יוצאי: מרוקו, טוניס, סוריה, לבנון, עיראק,לוב וכדומה. יש כל כך הרבה יתרונות בדרכון פורטוגלי אבל הרבה אנשים לא מבינים למה בעצם עדות המזרח הן אלו שזכאים לקבל דרכון פורטוגלי, ההיסטוריה מספרת על גירוש ספרד בפורטוגל למדינות אחרות הנ"ל וכמחווה השלטון בפורטוגל הוציא חוק המאפשר לכל הצאצאים של המגורשים לקבל אזרחות בה, אין ספק שזה שינוי לטובה וסוג של פיוס בין היהודים יוצאי עדות המזרח לפורטוגל.

דרכון פורטוגלי הנו דרכון שנותן את המיטב בהרבה פרמטרים כמו : לימודים בחו"ל בארצות מסויימות בחינם בארצות מסוימות במחירים אטרקטיביים במיוחד, עבודות מצוינות במדינות האיחוד האירופי, אפשרות מחיה והעתקת מגורים, טיולים ארוכים במדינות האיחוד האירופי, הפינוקים הללו הם רק על קצת המזלג כי אחד מהפרמטרים המועילים שמעניק דרכון פורטוגלי זו האפשרות להשקיע בנדל"ן בפורטוגל.
הרבה מהזכאים נוהרים להוציא דרכון פורטוגלי בעקבות הזכויות המיוחדות ויש כאלה שכבר נהנים מהאופציות הנרחבות שמעניק הדרכון שנמצא כבר בידם. ישנם הרבה חברות ועורכי דין  שניתן לפנות אליהם על מנת לבדוק זכאות והם אלו שגם מבצעים לכם את הבירוקרטיה מול השלטונות בפורטוגל, לבצע זאת לבד זה ארוך מתיש מייגע ומומלץ לבדוק חוות דעת וביקורות על  חברות גדולות ומקצועיות שיבצעו עבורכם את המסע הלא פשוט מול הממשל בפורטוגל
בדרך כלל הוצאת דרכון פורטוגלי לאחר אישורים וכיוצ"ב לוקחת כשנה וחצי כאשר יש אישור לדרכון פורטוגלי כמובן שזה גם לילדים ולאחים מאותה הקרבה הזכאית ולכן משפחות רבות מעדיפות להוציא דרכון פורטוגלי לשיפור איכות החיים גם עבור קרוביהם הזכאים בכך.

למה בעצם להשקיע בנדל"ן בפורטוגל?

​​​​​​​
השקעה בנדל"ן הנה השקעה ברוב המקרים מצוינת וכשמדובר על השקעה שהיא פטורה ממס עד כמה וכמה השמיים הם הגבול, ישנם  מקרים רבים בהם סוג של השקעה מסוימת בנדל"ן בפורטוגל פטורה ממס, לכן משקיעים ישראלים רבים המחזיקים בדרכון פורטוגלי מגיעים אליה על מנת להריח את שוק הנדל"ן לקבל זוויות נכונות על השקעה נבונה ולראות את התחזיות הצפויות להשקעה מועילה ואפקטיבית.
יש בפורטוגל כמו בהרבה מדינות מסים עם סכומים לא מינוריים כמו: מס בול, מס בעלות נכס, מס רשויות על העברת נכס וכדומה, מומלץ לגשת לעורך דין מקצועי המכיר את כל הנושא החוקתי והכלכלי של פורטוגל כולל חובת המסים וכיוצ"ב על  מנת שייצג אתכם בצורה פנומנלית בנושא של השקעה בנדל"ן.

כדי לקבל שקט נפשי והחלטות שקולות כדאי תמיד להיעזר בעו"ד בעל ניסיון ושיש עליו המלצות בנושא ויכול לבצע את המהלכים של פטור ממס בנדל"ן אל מול הרשויות בפורטוגל אז לפני שאתם הולכים להשקיע בנדל"ן תשקיעו בעורך דין טוב.
 

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק