לוגו יצירת קשר

מנהלת


בשונה מההליך הסטנדרטי, בו בוחרים בעלי דירות משרד עורכי דין אשר ילווה אותם במו"מ מול היזם, מאפשר משרדנו ללקוחותיו, מלבד ייצוג וליווי משפטי במסגרת התהליך "הסטנדרטי", לבצע פרויקט התחדשות עירונית גם באמצעות מנהלת דיירים להתחדשות עירונית.
במסגרת שיטת עבודה ייחודית זו משמש משרדנו כחלק אינטגראלי ממנהלת המלווה דיירים  בפרויקטים של התחדשות עירונית (תמ"א 38 / פינוי בינוי), כאשר משרדנו משמש כיועצים המשפטיים בפרויקט..

משרדנו, בשיתוף פעולה עם צוות היועצים של המנהלת (הכולל בין היתר שמאי, אדריכל, כלכלן הנדסי, כמאי, עו"ד ועוד) מצטרף לבעלי הדירות ומספק להם שירות מקצועי בליווי אישי  לאורך כל התהליך, כאשר בעלי המקצוע הרלוונטיים לאותו השלב בפרויקט מלווים יד ביד צעד אחר צעד את בעלי הדירות ומעניק להם ראיה רחבה של כלל צרכי הפרויקט לצורך הוצאתו אל הפועל באופן היעיל והמהיר ביותר ובצורה השקופה ביותר.
המנהלת שמה לה למטרה לשים את בעלי הדירות במרכז התהליך ולהפוך אותם למי שיוזם ומוביל בעצמם, ובעזרת אנשי המקצוע מטעם המנהלת, פרויקט התחדשות עירונית בבניין שלהם באופן אשר ימקסם את זכויותיהם ויעשה בשקיפות המרבית תוך שליטה מלאה שלהם בתהליך.
 
יתרונות השיטה:
1. שליטה מלאה של בעלי הדירות בפרויקט לרבות בנראות הבניין החדש ודירות הבעלים.
2. התהליך מנהל באופן דמוקרטי ובשקיפות מלאה.
3. כל הידע והמידע המקצועי הקשור לפרויקט חשוף ונגיש לבעלי הדירות (תכנוני/כלכלי/משפטי).
4. מיקסום התמורות לבעלי הדירות.
5. הגדלה משמעותית של הסיכוי לביצוע הפרויקט.
6. יכולת לקבל החלטות מושכלות המבוססות על מידע ונתונים.
7. מונעת את תופעת "הדייר הסחטן".
8. יכולת לקבלת תשובה מקצועית בכל תחום הקשור לפרויקט (כלכלי/שמאי/משפטי/תכנוני/הנדסי וכו') מבעל המקצוע הרלוונטי המלווה את בעלי הדירות מטעם המנהלת.​​​​​​​
גרין גרופ מנהלת דיירים להתחדשות עירונית - גרין גרופ לוגו


התחדשות עירונית 


צוות ההתחדשות עירונית שלנו מתאפיין בזמינות ותשומת לב אישית ללקוחותינו יחד עם הבנה רחבה בנוגע למורכבות של עסקאות התחדשות עירונית, על כל היבטיהן
הצוות מייצג, בין השאר, כמה מהחברות הגדולות והמוכרות בתחום ההתחדשות העירונית, וכן בעלי דירות ונציגויות בתים משותפים בפרויקטים של פינוי-בינוי ותמ"א 38.
צוות ההתחדשות העירונית של משרדנו מנוסה בליווי יזמים, בעלי דירות ונציגויות בתים משותפים בכל השלבים של עסקאות התחדשות עירונית, לרבות: גיבוש ההצעות הראשוניות, בחירת יזמים/קבלנים, משא ומתן לכריתת הסכם התחדשות עירונית, ליווי הלקוחות במהלך כל שלבי העסקה, לרבות התקשרות עם יועצים, בנקים מלווים, רשות המסים ורשויות התכנון ועד לשלבי מסירת הדירות ותיקון הרישום בלשכת רישום המקרקעין
הצוות מטפל במגוון לקוחות רחב, מחברות הנדל"ן הגדולות במשק דרך יזמים בינוניים וקטנים ועד לבעלי דירות המבקשים להתקשר בהסכם להתחדשות עירונית בנוגע לבניין בו הם מתגוררים.
עורכי הדין בצוות עוקבים מקרוב אחר כל שינוי חקיקתי, רגולטורי ופסיקתי הרלבנטי ללקוחותינו, ויודעים לתת מענה מדויק ועדכני לכל בעיה, מורכבת ככל שתהיה.

בין הנושאים בהם טיפלנו ניתן למנות:

  • ייצוג יזמים ובעלי דירות בפרויקטים רחבי היקף (מאות בעלי דירות קיימים ודירות חדשות) של פינוי-בינוי ובינוי-פינוי.
  • ייצוג יזמים ובעלי דירות בעסקאות תמ"א 38 בפורמט של חיזוק הבניין הקיים (ללא הריסתו) ותוספת קומות חדשות על גג הבניין הקיים.
  • ייצוג יזמים ובעלי דירות בעסקאות תמ"א 38 בפורמט של הריסת הבניין הקיים ובניית בניין חדש תחתיו (תמ"א 38/3)
  • ליווי הליכים כנגד דיירים סרבנים מול המפקח על הבתים המשותפים ומול בתי הדין השונים.
  • ליווי שוטף של פרויקטים להתחדשות עירונית, לרבות מול גורמים מממנים (בנקים/חברות ביטוח/קרנות הון), רשויות התכנון, רשות המסים ויועצים שונים.
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק