עורך דין מקרקעין


אם החלטתם למכור או לרכוש נכס, אם למגורים או אם למסחר, יש להיערך מראש לתהליך ולכן זה הזמן המתאים למצוא עורך דין מקרקעין שיש לו ניסיון וותק של שנים בתחום זה.מדובר בעסקה די מורכבת שעוה"ד שלכם, יצטרך לבדוק בציציות, לגבי מצב הנכס אם יש עליו עיקולים, משכנתא, חריגות בנייה ועוד. יש לדעת כי תפקידו של העו"ד אינו עריכת חוזה בלבד כי זה בעצם השלב של סיום העסקה אבל העסקה עצמה של הנדל"ן, מתחילה הרבה יותר מוקדם. לפעמים כאשר אנשים מסוימים, מגיעים אל עורך דינם עם ניירות שנכס שהם מעוניינים בו, עוה"ד אף יכול להניע אותם מהעסקה לאחר שבדק את הרישום והנתונים שלו, אם בעירייה שאליה הוא שייך, הוועדה לבניה, הטאבו ועוד.
 
ישנו הבדל בין רכישת נכס מסחרי לבין נכס למגורים. יש צורך בידע במיסוי עסקאות מקרקעין מצד עורך הדין, עבודה שוטפת ומעמיקה יותר בין הרשויות, גופים ממשלתיים ובנקים,במיוחד כאשר מדובר על רכישת נכס מסחרי. תחומים נוספים של עורך דין מקרקעין הם: סכסוכים על רקע נדל"ן, הפרדת רכוש בין בני זוג שהתגרש, ייצוג קבלנים, ייצוג רוכשים ועוד.

גם בדיני מקרקעין ישנן התמחויות שונות

 
ישנם עורכי דין המתמחים בנושא המקרקעין, כאשר חלקם מתמחים למשל בתכנית תמ"א 38, או כאלה שמתמחים יותר בנדל"ן המסחרי וכדומה. יש למצוא עורך דין, המתמחה בתחומכם, כך שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים, כי אתם נמצאים בידיים מהימנות ועוה"ד ילווה אתכם לכל אורך העסקה ואפילו לאחריה, עד לרישום הסופי בטאבו. מיותר לציין, כי כל עסקת נדל"ן, מלווה בתשלומים ומיסים, אגרות והיטלים שונים. בכדי לצמצם את עלויות המיסוי יש לוודא כי המשרד של עוה"ד שבחרתם בו, מעניק שירותים בנושא המיסוי כגון מס שבח, היטל השבחה ומס רכישה. לעורכי דין לדיני מקרקעין, יש את הקשרים הנחוצים כגון שמאי שיצטרך לבדוק את הנכס, מהנדס בניין שיבצע את בדק הבית וכדומה.

בחירה נכונה של עורך דין לענייני מקרקעין

 
כמו כל בחירה של אנשי מקצוע, יש לבחור בקפדנות, עורך דין מקרקעין, כך שתהיו בטוחים כי העסקה נעשתה בקפידה, שכל הנתונים בה נבדקו וישנן המלצות על אותו עוה"ד. מומלץ לבחור במשרד עו"ד שיש עליו המלצות, משרד ידוע עם מוניטין רב, כמו משרדו של עוה"ד אבי נימצוביץ'.  המתמחה בדיני מקרקעין מזה שנים רבות. למשרדו של אבי המונה 50 עובדים שעשרה מתוכם הם עורכי דין, יש ניסיון רב בכל תחומי המקרקעין וכן גם בתחום פינוי ובינוי {תמ"א 38} וכן, ליווי ורכישה של נכסים מהסוגים השונים, הן בישראל והן בחו"ל.
משרדו של עוה"ד נימצוביץ', מעניק הכוונה מקצועית וליווי משפטי ברכישה של נכסים, אם נכס מיד שנייה או נכס   חדש מקבלן, תוך שמירה על האינטרסים של הרוכש. משרד עו"ד נימצוביץ' יבצע את כל הדרוש, תוך ניהול יעיל של תהליך עסקת הנדל"ן, כך שהלקוחות יצאו נשכרים ממנה

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק