​​​​​​​למה אנו זקוקים לעורך דין נדל"ן


עורך דין, הוא קריטי לעסקת נדל"ן. עסקה זו כרוכה בסכומי כסף עצומים שאותם נשלם אם בהווה ואם בעתיד. ישנם מקרים שבהם אנשים שהיו בשלב של רכישת נכס, התייעצו ולאחר מכן חתמו עסקה עם עו"ד מקרקעין שלא היה בקיא בתחום והסתבר מאוחר יותר, כי הנכס היה תחת צו הריסה. זו הסיבה למה אנו זקוקים לעורך דין נדל"ן אשר יהיה בקיא רק בתחומו, כך שלא ניצור או נגרום לטעת פאטאלית שנשלם עבורה כל חיינו ואף נפסיד סכומי עתק.עורכי דין בתחום המקרקעין, שהוא תחום די מרתק יודעים להבדיל ולהבין בין החוקים השונים וכן בדיני חוזים, מיסוי מקרקעין ועוד. עוה"ד בתחום המקרקעין, ילווה את רוכשי הנכסים וינחה אותם בכל מה שקשור לרישום הערת אזהרה לטובת הקונה וכן, הערות שקשורות בלקיחת משכנתאות מהבנקים השונים. לפני כל ההליכים, הדבר הראשון שיבצע עוה"ד, יהיה בדיקה מקיפה של הנכס, אם הוא מעוקל, או שהמבנה אינו תואם לתכנית הקיימת של הנכס, משמע- הבנייה לא הייתה חוקית וקיימות חריגות בנייה. במקרה זה, עוה"ד מצד הקונה, יניע אותו מביצוע העסקה.
 
ייעוץ חשוב נוסף שעשוי לסייע לכם מעורך דין לנדל"ן
 
ישנו ייעוץ נוסף חשוב, כמו למשל הלוואה למשכנתא, הסבר על סוגי המשכנתאות, מה הרישומים שיש לבצע לטובת המשכנתא ועוד.  התחומים הנכנסים בשיני מקרקעין, הם כה מגוונים והם כוללים נושאים כמו רכישת נדל"ן בכל מיני מסגרות, אם רכישה מקבלן או מקבוצת רכישה, שכירויות, חכירות, רישום מקרקעין בטאבו ובמנהל מקרקעי ישראל, פינוי בינוי וכל נושא תמ"א 38 ועוד. גם בתחום הנדל"ן ישנן הונאות רבו ולכן, תפקידו של עוה"ד לענייני מקרקעין, הוא לבדוק את הנכס, כך שעורך דין מקרקעין, מכיר את הרשויות ויידע איך להתנהל מולן על הצד הטוב ביותר.
 
התנהלות נכונה מול קבלן-  באמצעות ייעוץ וליווי עו"ד נדל"ן
 
אנשים רוכשים היום דירות חדשות מקבלן. ישנה חשיבות רבה לליווי המשפטי, במיוחד בישראל שכבר קרו הרבה מקרים של תביעות בעלי הנכסים מהקבלן. הרוכש הממוצע שאינו בקיא בתחום המקרקעין או הנדל"ן לא ישים לב לפרטים חשובים וכך, נכנס לתמונה עו"ד מקרקעין, כך שילווה את העסקה מתחילתה ועד סופה ולעיתים אף מעבר לכך.   יש למצוא עו"ד דין מקרקעין, אשר בקיא בכל עסקאות הנדל"ן, כזה שהוא מומלץ ובעל ניסיון ספציפי רק בתחום המקרקעין. כך תבינו כי השגתם עורך דין בקיא ואמין ואתם תהיו שקטים יותר כי  ביצעתם עסקה בקפדנות, כזאת שתעניק לכם שקט לכל החיים.

 
 
  

דף הבית טלפוןwaze פייסבוק